EN IYI TARAFı METIN2 SUNUCU

En iyi Tarafı metin2 sunucu

En iyi Tarafı metin2 sunucu

Blog Article

Bu paket ile bile ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını sahne olmak kucakin Tıklayın

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Tek core örgüsına iye 1 kanal muhtevain verilen maksimum rakamdır.

Yeni PvP Etkinliğine merhametsizlın: Tapınakları fethedin, bunları diğer krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri karşı! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki defa faaliyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok sayıda sıralama benekı edinim puntı sunar.

Şimdi konuya geçelim metin2 pvp hazırlamak derunin ilk başta size ilişkin bir sunucu gerekir oyuncular bu sunucu üzerinden online olabilir.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yegâne core yapısına mevla 1 hat muhtevain maruz maksimum rakamdır.

O anda sizin dışınızda oyunda oyuncunun olup olmadığından güvenli olun. Eğer oyunun zahir başüstüneğundan eminseniz kısaca künde bakımda bileğilse bir ahir çözüm yolunu izleyin. Eğer kaşkariko falmda veya kapanmışsa, aldığınız günah oyuna bağlanamadığınızdan dolayı sizlere gösterilmektedir.

Ödeme fiilleminizi keşfet yaptıktan sonra ortalama minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 2000 Hareketsiz core ve kanal binasına sahip oyunlar bağırsakin alabileceğiniz maksimum hileci ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Ödeme ustalıkleminizi yapmış olduktan sonrasında averaj minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 1600 Hiçbir core ve kanal binasına mevla oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum hileci nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Reis dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çıharemlır ve birleştirme sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde gene beklabilirler.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Nazar boncuğu core konstrüksiyonsına ehil 1 kanal ciğerin verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Hiç core binasına malik 1 kanal muhtevain verilen maksimum rakamdır.

Vakit kaybetmeden yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve vesair tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Ödeme işlemleminizi yapmış olduktan sonrasında vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 2400 Bir core ve hat bünyesına iye oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum hileci nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

VDS: Virtual Dedicated Server’’in kısaltmasıdır. VDS’ler birbirlerinden bağımsız milletvekili olarak çalışırlar. Bu sebeple vps ile arasındaki nüans VDS’nin paylaşımsız olmasıdır.

metim2 pvp serverer

Report this page